Kuželky

1. LIGA NEREG.

V letošním ročníku se hraje v první lize systémem: Každý třikrát s každým. Dohromady hraje tedy každý tým 18 zápasů.

Statistiky

Zde najdete statistiky 1. ligy neregistrovaných, tedy žebříček plných, dorážkových a celkových výkonů

Zpravodaje

Zde najdete všechny zpravodaje z letošního ročníku 1. ligy neregistrovaných

URAGÁN:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Fořti

Uragán

3.2.2020

3 a 4

18:40

Uragán

Kujóni

10.2.2020

3 a 4

20:00

Mapky

Uragán

26.2.2020

1 a 2

16:00

ZPA A

Uragán

4.3.2020

1 a 2

16:00

Uragán

MP Team

11.3.2020

3 a 4

16:00

Mapky

Uragán

23.9.2020

3 a 4

18:40

Uragán

Kuliči Rtyně

5.10.2020

1 a 2

20:00

Uragán

MP Team

14.10.2020

1 a 2

16:00

Kuliči Rtyně

Uragán

12.10.2020

3 a 4

20:00

KULIČI RTYNĚ:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Kuliči Rtyně

MP Team

3.2.2020

1 a 2

17:20

Kuliči Rtyně

Fořti

13.2.2020

1 a 2

17:20

Mapky

Kuliči Rtyně

4.3.2020

3 a 4

18:40

Kuliči Rtyně

ZPA A

24.9.2020

3 a 4

18:40

Uragán

Kuliči Rtyně

5.10.2020

1 a 2

20:00

Kuliči Rtyně

ZPA A

14.10.2020

3 a 4

16:00

Kuliči Rtyně

Fořti

8.10.2020

1 a 2

18:40

Kuliči Rtyně

Uragán

12.10.2020

3 a 4

20:00

MAPKY:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Fořti

Mapky

10.2.2020

1 a 2

17:20

Mapky

Uragán

26.2.2020

1 a 2

16:00

MP Team

Mapky

2.3.2020

3 a 4

18:40

Mapky

Kuliči Rtyně

4.3.2020

3 a 4

18:40

Kujóni

Mapky

30.9.2020

1 a 2

17:20

Mapky

ZPA A

16.9.2020

3 a 4

16:00

Mapky

Uragán

23.9.2020

3 a 4

18:40

Kujóni

Mapky

14.10.2020

1 a 2

17:20

MP Team

Mapky

12.10.2020

1 a 2

16:00

MP TEAM:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Kuliči Rtyně

MP Team

3.2.2020

1 a 2

17:20

MP Team

ZPA A

13.2.2020

1 a 2

18:40

MP Team

ZPA A

26.2.2020

1 a 2

18:40

MP Team

Mapky

2.3.2020

3 a 4

18:40

Uragán

MP Team

11.3.2020

3 a 4

16:00

MP Team

Fořti

16.9.2020

3 a 4

18:40

Kujóni

MP Team

23.9.2020

3 a 4

16:00

Uragán

MP Team

14.10.2020

1 a 2

16:00

MP Team

Mapky

12.10.2020

1 a 2

16:00

FOŘTI:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Fořti

Uragán

3.2.2020

3 a 4

18:40

Fořti

Mapky

10.2.2020

1 a 2

17:20

Kuliči Rtyně

Fořti

13.2.2020

1 a 2

17:20

Fořti

Kujóni

4.3.2020

3 a 4

17:20

Fořti

ZPA A

30.9.2020

1 a 2

18:40

MP Team

Fořti

16.9.2020

3 a 4

18:40

Kuliči Rtyně

Fořti

8.10.2020

1 a 2

18:40

Fořti

ZPA A

12.10.2020

1 a 2

17:20

ZPA A:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

MP Team

ZPA A

13.2.2020

1 a 2

18:40

MP Team

ZPA A

26.2.2020

1 a 2

18:40

ZPA

Uragán

4.3.2020

1 a 2

16:00

Fořti

ZPA A

30.9.2020

1 a 2

18:40

Mapky

ZPA A

16.9.2020

3 a 4

16:00

Kuliči Rtyně

ZPA A

24.9.2020

3 a 4

18:40

ZPA A

Kujóni

5.10.2020

3 a 4

16:00

Kuliči Rtyně

ZPA A

14.10.2020

3 a 4

16:00

Fořti

ZPA A

12.10.2020

1 a 2

17:20

KUJÓNI:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Uragán

Kujóni

10.2.2020

3 a 4

20:00

Fořti

Kujóni

4.3.2020

3 a 4

17:20

Kujóni

Mapky

30.9.2020

1 a 2

17:20

Kujóni

MP Team

23.9.2020

3 a 4

16:00

ZPA A

Kujóni

5.10.2020

3 a 4

16:00

Kujóni

Mapky

14.10.2020

1 a 2

17:20