Kuželky

Aktuality

02.10.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

v příloze zasílám rozlosování na podzimní část sezóny 2023/2024. 
Prosím o potvrzení přečtení!
Odkaz na rozlosování: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/rozlosovani/
 
S pozdravem
Petr Kotek
29.09.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře, 

omlouvám se, za poněkud pozdní informování. Musím všechny pochválit, protože letos poprvé jsem měl od všech alespoň zprávu, zda budou hrát přesně v termínu – přihlášky mi od některých však dosud chybí.
 
Do letošního ročníku se přihlásilo 23 týmů – stejný počet jako minulý rok. Dva týmy zanikly a zbylí hráči se spojily jiným týmem – Fořti posílili Devils a Komandos se spojilo s Uragánem. Jeden tým se „přejmenoval“ (víceméně stejné složení, ale jiné jméno) z Polís na Kaštánci. Dále nám dva nové týmy vznikly – Bleskovky a Silničáři. Chtěl bych tímto emailem tudíž také přivítat nové tváře v naší Lize neregistrovaných a popřát jim mnoho úspěchů a hlavně zábavy. Doufám, že si náš sport oblíbí a v příštích letech nebudou chybět.
 
Nyní ta nejpodstatnější část emailu:
1. ROZDĚLENÍ LIG
Bude se jako minulý rok hrát na 3 ligy.
1. LIGA – ZPA Smart Energy A, Pepiny, Kujóni, MP Team, Kuliči Rtyně, Dorost a Simirovci
2. LIGA – Familie, OkÚ, Devils, Zlaté pracky, Fan’s Trutnov, GT Progres, Uragán
3.LIGA – Kaštánci, Vocode, Pražská, Divoké kočky, Lhota, Hitachi, ZPA Smart Energy B, Bleskovky, Silničáři
 
2. HERNÍ SYSTÉM
Systém 1. a 2. LIGY bude stejný jako minulý rok – dohromady 18 zápasů – tříkolově každý s každým
Systém 3. LIGY bude opět trošku složitější, protože má více účastníků – dvoukolově každý s každým, což je 16 zápasů a na konci se tabulka rozdělí na tři skupiny po třech týmech (1-2-3),(4-5-6) a (7-8-9) a v rámci těchto mini skupin se ještě utká každý s každým pro určení konečného pořadí v lize (což jsou další dva zápasy). Dohromady tak i týmy z 3. LIGY odehrají 18 zápasů.
 
3. ÚHRADA STARTOVNÉHO
Startovné za celou sezónu činí 3.240,- Kč a je splatné na každém zápasu přímo na kuželně v hotovosti u služby. Při zaplacení Vám bude vystaven doklad. Startovné lze uhradit i ve formě dvou splátek – na podzimní a jarní část zvlášť.
 
4. VÝSLEDKY
Aktualizace výsledků a průběžná tabulka bude zveřejněna na našich webových stránkách: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/ vždy pod jednotlivými ligami a na kuželně na nástěnce u vchodu. Aktualizace proběhne nejméně 1x za 14 dní. Na stránkách budou dále vedeny některé zajímavé statistiky.
 
5. ODLOŽENÍ ZÁPASU
Může se stát, že se na zápas nebude Váš tým moci dostavit. V takovém případě je vedoucí družstva povinen informovat nejlépe telefonicky vedoucího družstva soupeře a dohodnout se s ním, jak by se to dalo vyřešit – buď odložení zápasu (pokud půjde o odložení zápasu v podzimní části sezóny, automaticky se zápas odloží na jarní část sezóny a pokud by se odkládal zápas z jarní části sezóny, bude odsunut na rezervní termín, který bude určen při losování jarní části sezóny) nebo kontumace zápasu. Kontakty na vedoucí družstev budou zveřejněny na stránce: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/ jako „KONTAKTY TÝMŮ“ – soubor bude zaheslovaný a heslo k němu bude „ln2324“.
V každém případě nedostavení na zápas z jakýchkoliv důvodů je nutné kontaktovat také přímo mě na tel. čísle 777 043 010, abych mohl informovat službu na kuželně a zbytečně se nečekalo na někoho, kdo nepřijde. Prosím o omezení interních dohod oddílu o dohrávkách mimo určené časy – dohledávám potom zápisy, které neexistují a protelefonuji hodiny zbytečně.
 
6. ROZLOSOVÁNÍ
Rozlosování na podzimní část sezóny bude hotové nejpozději 02.10. do 23.59. Ihned poté bude dostupné na stránce: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/rozlosovani/ , kde bude vždy nejaktuálnější. Upozorňuji, že se rozlosování podle odložených zápasů apod. může měnit a jeho nejaktuálnější verze bude vždy na stránkách. Na kuželně bude na nástěnce také k dispozici, ale nemohu zaručit, že bude vždy aktuální.
 
7. NEBARVÍCÍ PODRÁŽKU!!!
Připomínám, že všichni hráči musí mít botu s čistou a nebarvící podrážkou (ne venkovní boty).
 
8. NEVYHOVÍM VŠEM
Nakonec bych chtěl upozornit, že Vaše požadavky na hrací dny a časy, které jste napsali do přihlášky nejsem schopen splnit na 100%. Vždy doporučuji zvolit alespoň 2 hrací dny a 2 hrací časy a děkuji všem, kteří to tak do přihlášky napsali. Ti ostatní bohužel musí počítat s tím, že jejich požadavky nebudou na 100% splněny.
 
Jakmile bude hotové rozlosování, zase se Vám ozvu!
Rohu Zdar!
 
Petr Kotek
 
31.08.2023

Dobrý den, zdravím, ahoj,

Máme tu konec léta a proto opět po roce přicházíme s nabídkou LIGY NEREGISTROVANÝCH v kuželkách na sezónu 2023/2024.
 
1. Pokusíme se to udělat jako minulý rok – systém 18 zápasů, skupiny po 7, poslední liga bude nějak upravena podle počtu přihlášených.
 
2. Cena zůstává stejná jako minulý rok 3.240,- Kč za celou sezónu.
 
3. Hrací dny jsou pondělí, středa a čtvrtek (čtvrtek je zároveň hracím dnem domácích zápasů našeho Béčka, tudíž bude čtvrtků výrazně méně než ostatních hracích dnů)
 
4. Hrací časy jsou tři: od 16:30, od 17:50 a od 19:10.
 
 
7. V případě zájmu prosím zašlete přihlášku na můj email, nejpozději 24. září 2023.
 
8. V případě nezájmu mi prosím napište na email, že nemáte zájem se nadcházející sezóny účastnit.
 
9. Nová sezóna začne pravděpodobně 9. října 2023.
 
10. V případě dalších dotazů jsem tu pro Vás….
 
Přeji příjemné babí léto a snad se v říjnu všichni potkáme na kuželně!
Rohu zdar!
Petr Kotek
 
08.05.2023
Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,
 
vyhlášení výsledků letošní ligy neregistrovaných proběhne v úterý 16. května od 18:00. Vyhlášení budou vítězné týmy všech ligy a poté tři nejlepší hráči s nejlepším průměrem a žena s nejlepším průměrem.
 
Oceněné týmy budou: Pepiny, Simirovci, GT Progres
Ocenění hráči a hráčka: Karel Slavík, Jaroslav Jeníček, Jiří Friede a Josefa Friedová
 
Zároveň bych Vás chtěl pozvat na Mistrovství ČR mužů v kuželkách, které se koná ve dnech 13.5. a 14.5. vždy od 08:00 na naší kuželně. Bude možnost vidět absolutní špičku tohoto sportu v naší zemi. Bude to jistě velmi hezká podívaná.
 
V úterý budeme „likvidovat sklady“ právě po MČR, tak prosím přijďte v co největším počtu. 
 
S pozdravem
Petr Kotek
 
21.04.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře, rád bych upozornil, že už máme výsledky i 1.LIGY, tudíž je tento ročník zdárně za námi. V pondělí budeme mít schůzi, na které vymyslíme nějaký způsob důstojného zakončení sezóny.

Nejlepším hráčem sezóny se stal Karel Slavík (Kujóni) s průměrem 263,69. Následuje Jaroslav Jeníček (Kuliči Rtyně) s průměrem 261,61 a Jiří Friede (ZPA Smart Energy A) s 260,85 kuželky na zápas. 
 
Nejlepší ženou se poté stala Josefa Friedová (Pepiny) s průměrem 251,54 kuželky na zápas.
 
Nejlepší celkový výkon této sezóny padl 9. listopadu 2022 a postaral se o něj Pavel Nosek z týmu Hitachi – 302 kuželek.
 
Nejlepší týmový výkon má na svědomí ZPA Smart Energy A z 25. ledna 2023 – 812 kuželek.
 
Další zajímavé statistiky jsou už online na webu.
 
Jakmile budu vědět něco o vyhlášení sezóny, ozvu se.
 
S pozdravem
Petr Kotek
 
12.04.2023
Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,
 
Zasílám informace ke konečným výsledkům LN 2022/2023
 
Bohužel finální výsledky 1. LIGY ještě nejsou, chybí odehrát zápas MP Team – Dorost, vše je v režii R. Kyncla a mělo by se to podle mých informací dohrát 18.4. A jelikož tento zápas může ještě ovlivnit pořadí na 2., 3. a 4. místě, musíme si na finální podobu tabulky 1. LIGY ještě počkat. Jediné co můžeme říci s jistotou je, že mistrem 1. LIGY pro letošní ročník se stává družstvo Pepiny, naopak na sestupových pozicích se ocitlo družstvo Uragán. Celá liga byla velmi vyrovnaná a zamotaná do posledních zápasů.
 
Co se týče 2. LIGY: Vítězem se s poměrně velkým náskokem stává družstvo Simirovci, které si vybojovalo pozici v 1. LIZE na příští rok. Druhé místo obsadilo družstvo Zlaté pracky a třetí byli Fořti. O sestup do 3. LIGY se rozhodovalo mezi zbývajícími čtyřmi družstvy 2. LIGY do posledních okamžiků. Černého Petra si nakonec vybralo družstvo Familie.
 
3. LIGA byla rozhodnuta již před Play-off, které zde bylo jen pro dorovnání zápasů. Družstvo GT Progres ovládlo 3. LIGU a vybojovalo si postup do 2. LIGY. Vítěze následovalo družstvo Polís na druhé pozici a družstvo Hitachi na pozici třetí.
 
Jakmile budu znát výsledky posledního zápasu, zašlu konečné výsledky a informace o vyhlášení výsledků na kuželně.
 
S pozdravem
Petr Kotek
 
21.03.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla devátá aktualizace výsledků

Petr Kotek

 

14.03.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla osmá aktualizace výsledků

Petr Kotek

 

EDIT: Problém s dvěma identickými zápasy vyřešen.

 

20.02.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla sedmá aktualizace výsledků

Petr Kotek

 

03.02.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla šestá aktualizace výsledků

Petr Kotek

 

10.01.2023

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

v příloze zasílám rozlosování na jarní část sezóny 2022/2023. Nejdůležitější informace je, že se začíná už 23. ledna 2023.
 
1) ROZLOSOVÁNÍ
Předem se chci omluvit za zpoždění rozlosování, bohužel se mi toho po novém roce nakupilo více. Rozlosování bude online na stránce: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/rozlosovani/ a také na kuželně na nástěnce.
 Rozlosování zaslané tímto mailem nemusí být už zítra v platnosti (v závislosti na omluvenkách a přesunech zápasů), proto prosím sledujte HLAVNĚ stránky, kde je rozlosování vždy nejaktuálnější.
 
2) ODLOŽENÍ ZÁPASŮ
Odložení zápasů je možné po předchozí konzultaci se soupeřem.
 
 Na tomto odkaze naleznete kontakty na všechny týmy v LIZE NEREGISTROVANÝCH: https://drive.google.com/file/d/1t_pONEiZMGxA0QgUvGGrvbd-GTlqlspL/view 
Heslo od souboru je: ln2223
 
Pokud soupeř souhlasí s odložením, napište mi osobně na email, pošlete SMS nebo zavolejte na moje číslo 777 043 010, pouze abych věděl, že nemám hledat zápis a mohl informovat službu apod. Povinnost informovat mě o odložení zápasu má tým z jehož iniciativy se zápas odkládá.
Všechny odložené zápasy budou odloženy na rezervní termín 10. dubna 2023.
 
Mějte prosím na paměti, že v případě odložení zápasu musím informovat službu a aktualizovat rozlosování, proto o každém odložení zápasu potřebuji osobně vědět. Je také nesmírně složité obvolávat týmy a službu a hledat zápisy z utkání, které nebyly odehrány. 
Z tohoto důvodu bohužel každý odložený zápas, o kterém nebudu informován bude zkontumován ve prospěch soupeře. (Prosím, aby to vzali v potaz zejména týmy, kterým se to v této sezóně již stalo a které tvoří jádro našeho oddílu).
 
3) NEJSME SCHOPNÍ DNESKA PŘIJÍT NA ZÁPAS, CO S TÍM?
1) KONTAKTUJTE SOUPEŘE (KONTAKY V ODKAZE VÝŠE) A POKUSTE SE ZÁPAS ODLOŽIT NA REZERVNÍ TERMÍN!
2) V PŘÍPADĚ SHODY NA ODLOŽENÍ KONTAKTUJTE MĚ, OSTATNÍ ZAŘÍDÍM JÁ
3) V PŘÍPADĚ NESHODY NA ODLOŽENÍ KONTAKTUJTE MĚ, OSTATNÍ ZAŘÍDÍM JÁ (ZÁPAS BUDE ODEHRÁN POUZE JEDNOU STRANOU)
 
V roce 2023 Vám všem přeji hodně úspěchů, zdraví a poražených kuželek.
S pozdravem
Petr Kotek
 
11.12.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

byla provedena pátá aktualizace výsledků.

S pozdravem

Petr Kotek

 

04.12.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

byla provedena čtvrtá aktualizace výsledků.

S pozdravem

Petr Kotek

 
20.11.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

byla provedena třetí aktualizace výsledků.

S pozdravem

Petr Kotek

 

06.11.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

byla provedena druhá aktualizace výsledků.

S pozdravem

Petr Kotek

 

21.10.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

byla provedena první aktualizace výsledků. Prosím sledujte rozlosování na stránkách – často se mění kvůli posunům zápasů.

S pozdravem

Petr Kotek

 

04.10.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře, 

rozlosování jsem zaslal na emailové adresy účastníků, dostupné též na našich stránkách.
 
S pozdravem
Petr Kotek
 
02.10.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

posílám stručné info:
 
SLOŽENÍ LIG:
1. LIGA: Kuliči Rtyně, Dorost, Kujóni, MP Team, Pepiny, Uragán, ZPA Smart Energy A
2. LIGA: Zlaté pracky, Devils, Familie, Fan’s Trutnov, Fořti, OkÚ, Simirovci
3. LIGA: Divoké kočky, GT Progres, Hitachi, Lhota, Polís, Pražská, Vocode Komby, ZPA Smart Energy B a nový tým s pracovním názvem Veteráni
 
SYSTÉM:
1. a 2. liga – každý s každým na tři kola
3. liga – každý s každým na dvě kola + dva zápasy play off (SYSTÉM PLAY OFF ZDE
Každý tým odehraje tedy 18 zápasů
 
ROZLOSOVÁNÍ:
Nejpozději do 3. října 2022 do 23:59 na stránkách: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/rozlosovani/
 
ZAČÁTEK SEZÓNY:
pondělí 10.října
 
V případě dotazů se na mě obraťte.
S pozdravem
Petr Kotek
 
01.09.2022
Zdravím všechny neregistrované kuželkáře, 
 
tímto emailem bych Vás rád informoval, že náš oddíl během podzimu, zimy a jara opět pořádá LIGU NEREGISTROVANÝCH KUŽELKÁŘŮ. Na hlavní stránce LN najdete přihlášku na 64. ročník. V případě zájmu prosím pošlete přihlášku nejpozději do 26. září, v případě nezájmu prosím dejte obratem vědět, abych věděl, že s vámi pro tuto sezónu nemám počítat.
 
DŮLEŽITÉ ZMĚNY:
Změnili jsme hrací časy – místo čtyř jsou nyní pouze tři (od 16:30, od 17:50 a od 19:10)
Byli jsme nuceni zvednout cenu na zápas: místo dosavadních 150 Kč / zápas budeme nyní vybírat 180 Kč / zápas. Celkové startovné za celou sezónu vyjde při zachování dosavadního herního systému (tj.: 18 zápasů za sezónu) 3240 Kč / sezóna.
 
Prosím šiřte tyto informace mezi své kuželkářské kolegy a přátelé.
V případě dotazů jsem k dispozici.
 
S pozdravem
Petr Kotek
 
29.04.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla závěrečná aktualizace výsledků, konečné pořadí je známo. 12. května proběhne vyhlášení výsledků na naší kuželně od 18:30. Bude prostor pro dotazy a připomínky. Veškerou konstruktivní kritiku přijmu. Tak přijďte! Pro nejlepší 3 týmy 1. ligy, nejlepší týmy 2. a 3. ligy a pro nejlepšího muže a ženu jsou připravené ceny.

Seznam oceněných na vyhlášení:

  1. LIGA: 1. Kuliči Rtyně; 2. Uragán; 3. ZPA Smart Energy A
  2. LIGA: 1. Dorost A
  3. LIGA: 1. Simirovci

      Nejlepší muž: KYNCL Jan (Fan’s Trutnov) průměrem 270,00 kuželek

      Nejlepší žena: FRIEDOVÁ Josefa (Pepiny) průměrem 248,33 kuželek

 

Těšíme se na Vás.

Petr Kotek

 

08.04.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla aktualizace výsledků.

Petr Kotek

 

27.03.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla aktualizace výsledků, další aktualizace proběhne v pátek 08.04.2022, kdy bude známo i pořadí na play-off 3. ligy.

Petr Kotek

 
20.03.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla aktualizace výsledků, na kuželně bude aktualizováno v pátek 25.03.

Petr Kotek 

 
06.03.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla aktualizace výsledků, bohužel stále jsem se nedostal na delší dobu na kuželnu, takže na kuželně není nástěnka doplněna. Tento týden se to pokusím napravit

Děkuji za pochopení

Petr Kotek

 
18.02.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

proběhla aktualizace výsledků.

Petr Kotek

 
23.01.2022

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

 v příloze zasílám rozlosování na jarní část.
 
PRO PŘIPOMENUTÍ PÁR DŮLEŽITOSTÍ:
1) HRACÍ ČASY
Vedoucí družstev odsouhlasili změnu hracích časů – nyní jsou jen 3 časy – od 16:30, 17:50 a 19:10. Rozlosování se řídí časy, které si vedoucí družstev určili.
 
2) ZAČÁTEK
Jarní část sezóny začíná 7. února 2022 a končí 25. dubna 2022.
 
3) ODLOŽENÉ ZÁPASY
Odložené zápasy se dají odložit na datum 27. dubna 2022 – tento den je k tomuto účelu vyhrazen.
 
4) NOVINKY
Nejnovější informace naleznete vždy zde: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/
Výsledky budou 1x za 14 dní a budou i na kuželně na nástěnce.
 
Přeji Vám mnoho poražených kuželek i ve druhé části sezóny.
S pozdravem
Petr Kotek
 
14.01.2022

Zdravím všechny vedoucí týmů LN,

chtěl bych Vás informovat o výsledku hlasování ve věci změny hracích časů.
 
V celém hlasování z 23 týmů bylo 22 pro změnu a 1 tým proti změně, avšak vedoucím týmu, který byl proti, jsem byl informován, že pokud změna projde, tým ji bude respektovat.
 
Od jarní části tedy budeme hrát LN pouze ve třech hracích časech, tak jak jste s tím byli obeznámeni a podle požadavků každého družstva, tak jak jste mi v odpovědi napsali.
 
Děkuji za rychlost jednání a těším se jarní část
S pozdravem
Petr Kotek
31.12.2021
Zdravím všechny vedoucí týmů LN v kuželkách a jejich zástupce,
dovolte mi informovat Vás o zásadních novinkách v lize neregistrovaných:
 
1) ZMĚNA HRACÍCH ČASŮ
Na základě trvale neobsaditelných hracích časů od 16:00 a od 20:00 a také dotazů přímo od hráčů jsem výboru navrhl změnu hracích časů Ligy neregistrovaných. Změnou by bylo, že místo 4 hracích časů (od 16:00, 17:20, 18:40 a 20:00) budou pouze 3 hrací časy (od 16:30, 17:50, 19:10). Výbor se k této změně postavil pozitivně, ale přesto bych nerad měnil „pravidla hry během hry“ bez konzultace se samotnými hráči, tudíž Vám zasílám Excelový soubor (zasílám i ve formě obrázku) a prosím Vás o jeho vyplnění.
Stačí mi, když do souboru vyplníte název týmu, váš souhlas/nesouhlas s navrhovanou změnou a případně časy, které vašemu týmu vyhovují. Do kolonky „Další požadavky“ vyplňte požadavky na sudé/liché týdny, případně další specifikaci.
Pokud z nějakého důvodu Excel nemůžete vyplnit, zašlete mi klidně jenom informace normálně v mailu: Souhlas/nesouhlas + požadavky na časy a další specifikace. 
PROSÍM, OPRAVDU MOC PROSÍM zašlete mi email se stanoviskem vašeho týmu nejpozději do 14.01.2022 – to je hraniční datum po kterém už musím pracovat na rozlosování, aby bylo k dispozici se 14 denním předstihem.
Jelikož se případná změna provádí uprostřed sezóny, musím požadovat jednohlasný souhlas se změnou – pokud bude jeden tým proti nebo se mi neozve, netroufnu si tuto změnu provést.
Myslím ale, že tato změna by měla být spíše ku prospěchu všech.
TAKŽE PROSÍM DEJTE VĚDĚT CO NEJDŘÍVE.
 
2) TERMÍNY
Jarní část sezóny začne velmi pravděpodobně ve středu 2. února 2022, nejpozději 7. února 2022. Rozlosování jarní části by mělo být k dispozici 14 dní před zahájením jarní části.
V rozlosování se pokusím co nejvíce zápasů napasovat na vaše požadavky, ale nemůžu garantovat, že to vyjde.
Ve 3. lize bude nalosováno i tzv. Play-Off, ale jelikož konečné pořadí, kterým se jednotlivé  zápasy Play-Off řídí, bude známo až ke konci sezóny, tak zřejmě v těchto zápasech nebudou dodrženy požadavky na hrací dny a časy – z tohoto důvodu se pokusím nalosovat po základní části 3. ligy drobnou přestávku (alespoň 1 týden), aby bylo více prostoru „se zařídit“.
Dále v rozlosování budou určeny 1-2 dny na konci sezóny pro případné odložené zápasy. Odložené zápasy se budou odkládat výhradně na tyto předem určené datumy bez ohledu na požadavky týmů na hrací dny a časy.
 
Na závěr mi dovolte popřát Vám úspěšný vstup do nového roku a spoustu splněných předsevzetí.
 
S pozdravem

Petr Kotek


10.12.2021

Zdravím všechny neregistrované,

 

rád bych Vás informoval, že proběhla poslední letošní aktualizace výsledků. Zdá se to neuvěřitelné, ale i přes nepříznivou epidemickou situaci jsme dokázali podzimní část sezóny dohrát.

 

Jarní část sezóny začne přibližně na začátku února. Rozlosování na jarní část bude online a bude všem posláno emailem nejméně 14 dní před vypuknutím prvního zápasu. Vše budu pravidelně aktualizovat zde na webu. V podzimní části jsme stihli odehrát 83 zápasů a 119 zápasů nám zbývá na jarní část. 

 

Dovolte mi abych Vám poděkoval za skvělý přístup v podzimní části sezóny – pokud si to správně pamatuji, tak se odehrály všechny zápasy (nestalo se, že by někdo bez ohlášení nedorazil). Zároveň děkuji, že odkládání zápasů primárně řešíte mezi sebou (v podzimní části jsme odkládali opravdu velké množství zápasů) a šetříte mi tak spoustu času. (prosím aby to takto probíhalo i nadále)

 

Dále bych chtěl informovat, že se opravdu při každém odložení zápasu snažím bezprostředně po obdržení informace ihned (většinou do hodiny, maximálně do večera) aktualizovat rozlosování na webových stránkách – tedy na těchto webových stránkách naleznete vždy nejaktuálnější rozlosování, výsledky a zkrátka veškeré informace.

 

Na závěr této zprávy mi dovolte popřát Vám všem klidné a pohodové svátky plné odpočinku, příjemných setkání a dobrého jídla a také úspěšný vstup do nového roku a co nejvíc poražených kuželek.

 

S pozdravem

Petr Kotek


05.12.2021

Zdravím všechny neregistrované,

právě proběhla další aktualizace výsledků.

Přeji hlavně pevné zdraví v této nelehké době

Petr Kotek


20.11.2021

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

jak asi víte, od pondělí nám zpřísňují protiepidemická opatření, které de facto zavádí lockdown pro neočkované proti Covid-19.
 
Výbor trutnovských kuželek na situaci reaguje takto:
 
a) Utkání LN se budou moci účastnit pouze osoby, které splňují aktuální vládní nařízení: očkované osoby nebo osoby, které prodělali COVID-19 maximálně před 180 dny. (Nutno sledovat aktuální opatření, často se mění velmi rychle.)
 
b) Na kuželně bude muset každý člověk podepsat čestné prohlášení, že splňuje aktuální vládní nařízení.
 
Dle průzkumu mezi hráči je již většina hráčů plně očkována, tudíž nevidíme důvod, proč soutěže přerušovat. 
 
Za způsobené potíže se omlouváme.

Zároveň byla provedena druhá aktualizace výsledků ročníku 2021/2022.

 

Děkujeme za pochopení

Petr Kotek

 

EDIT: Dle vládního opatření se amatérský sport může hrát v maximálním počtu dvaceti osob. Pokud je přítomno pouze dvacet osob, osoby se mohou prokázat testem.


06.11.2021

Byla provedena první aktualizace výsledků ročníku 2021/2022. Zpravodaje a statistiky lig najdete po rozkliknutí dané ligy. Celková statistika je na hlavní stránce ligy neregistrovaných.

Petr Kotek


11.10.2021

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

informuji o chybě, která se vloudila do rozlosování. Ve středu 27.10.2021 se měla hrát LN, avšak z důvodu kolize rozlosování krajských soutěží mezi KKKS a ČKA se tento hrací den přesune na jarní část sezóny. 
 
Prosím šiřte tuto informaci dále, aby nevznikla nedorozumění.
 
Děkuji za pochopení
Petr Kotek

10.10.2021

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

v příloze zasílám rozlosování na podzimní část sezóny 2021/2022. Bohužel jsem nestihl 100% aktualizovat informace na webu… Nejpozději ve středu bude vše doplněno.
 
Co se týče splnění požadavků na hrací dny a časy – Myslím, že se mi podařilo trefit se do požadavků přihlášek. Pokud jsem někoho znevýhodnil na podzim, budu se snažit na jaře mu zase přilepšit.
Začínáme 25.10.2021.
 
S pozdravem
Petr Kotek

03.10.2021

Zdravím všechny neregistrované kuželkáře,

nejprve bych Vám všem chtěl poděkovat, že jste se i v této nejisté době rozhodli přihlásit do Ligy neregistrovaných.
 
Pár informací:
Veškeré informace budou na stránkách: https://kuzelkytrutnov.cz/liga-neregistrovanych/
Zpravodaje a statistiky jednotlivých lig budou přístupné po rozkliknutí dané ligy.
Dále zde bude rozlosování, aktuality, kontakty na jednotlivé týmy (chráněné heslem, které dostanou pouze vedoucí družstev a jejich zástupci) a spousta dalších věcí – doporučuji si to proklikat a pročíst, je to trochu změněné oproti minulé sezóně. Vše by mělo být funkční a dostupné do konce týdne tj. do 10.10.
 
A teď to nejdůležitější:
Letos se přihlásilo 23 týmů. Zanikly Komandos, Dědci KK, Mapky, GT Progres, Jen tak, Rumíci a… snad jsem nikoho nezapomněl… a dva týmy přibyly: Dorost B a Polís.
 
Diskutovali jsme o tom, hledali různé varianty a nakonec nám z toho vyšlo toto: 
1. a 2. liga beze změny – 7 týmů – každý s každým 3x tj. 18 zápasů
 
3. liga – 9 týmů – každý s každým dvakrát tj. 16 zápasů – aby se počet zápasů vyrovnal, musíme opět přikročit k tzv. Play-Off, které bude sloužit pouze pro vyrovnání zápasů, nikoliv pro určení pořadí.
Play-Off je naplánováno takto: Podle konečného pořadí se utvoří trojice (1.-2.-3.) (4.-5.-6.) (7.-8.-9.) a v těchto „miniskupinách“ bude hrát každý s každým tj. 16 + 2 = 18 zápasů.
 
Z toho vyplývá, že 4. liga se tuto sezónu hrát nebude.
 
Rozdělení do lig bude vzhledem k úbytku týmu takovéto:
1. liga: ZPA Smart Energy A, Uragán, Kujóni, MP Team, Kuliči Rtyně, Fořti, Pepiny
2. liga: Devils, OkÚ, Zlaté Pracky, Hitachi (dříve ABB),Familie, Fan’s Trutnov, Dorost A
3. liga: Vocode Komby, Divoké kočky, Lhota, Plyntop KK, ZPA Smart Energy B, Pražská, Dorost B, Polís, Simirovci
 
Startovné je splatno v den prvního zápasu na kuželně, jak je uvedeno v rozpisu.
 
Rozlosování a veškeré další náležitosti by měly být na webu do konce týdne (do 10.10.). Budu postupovat dle Vašich požadavků, avšak nemůžu zaručit 100% soulad. Sledujte web.
 
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo pokud jsem na něco zapomněl, nebojte se mi napsat!
 
Rohu zdar!
Petr Kotek

15.09.2021

Zdravím všechny hráče a hráčky!

Po dvou letech se nám dnes konečně podařilo dohrát 62. ročník ligy neregistrovaných. Sezónu nám bohužel několikrát přerušil Covid-19 a nebylo to úplně jednoduché, proto bych chtěl všem hráčům a hráčkám poděkovat za jejich trpělivost a chuť tolikrát přerušenou sezónu dohrát. Jak tedy dopadly jednotlivé ligy?

 

I. LIGA: 1. Kuliči Rtyně 2. Kujóni 3. Uragán

II. LIGA: 1. Pepiny 2. GT – Progres 3. Devils

III. LIGA: 1. Dorost 2. Familie 3. Dědci KK

IV. LIGA: 1. ZPA Smart Energy B 2. Vocode Komby 3. Lhota

 

Kuriózní je, že všechny souboje o první místa mohly rozhodnout poslední dva hrací dny – a vždy byl rozestup maximálně dva body.

Připomínám, že ve čtvrté lize se bodovalo jen 15 zápasů a následné 3 zápasy sloužily pouze pro vyrovnání počtu zápasů. Ve čtvrté lize jsme zaznamenali opravdu velmi těsný souboj o první místo, kde rozhodovalo při rovnosti bodů týmů Vocode Komby a ZPA Smart Energy B až skóre, které mělo o jeden vyšší družstvo ZPA Smart Energy B.

 

Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na Vás v další sezóně – doufejme už nepřerušené sezóně.

Petr Kotek