Kuželky

4. LIGA NEREG.

V letošním ročníku se hraje ve čtvrté lize systémem: Každý třikrát s každým – následně se nalosuje tzv. Play-Off, ve kterém bude hrát 1-2, 3-4 a 5-6 o konečné pořadí. Play-Off se hraje taktéž tříkolově.

Hrací dny Play-Off jsou 6.4. (pondělí), 8.4. (středa), 16.4. (čtvrtek) a 20.4. (pondělí). V těchto dnech každý tým odehraje své tříkolové Play-Off.

Statistiky

Zde najdete statistiky 4. ligy neregistrovaných, tedy žebříček plných, dorážkových a celkových výkonů

Zpravodaje

Zde najdete všechny zpravodaje z letošního ročníku 4. ligy neregistrovaných

PLAYOFF 1. vs 2.

8. říjen od 17:20

(1-2)

 

12. říjen od 18:40

(1-2)

 

14. říjen od 20:00

(3-4)

PLAYOFF 3. vs 4.

5. říjen od 17:20

(1-2)

 

8. říjen od 18:40

(3-4)

 

12. říjen od 16:00

(3-4)

PLAYOFF 5. vs 6.

5. říjen od 18:40

(1-2)

 

8. říjen od 16:00

(3-4)

 

14. říjen od 18:40

(3-4)

VOCODE KOMBY:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Vocode Komby

Divoké kočky

3.2.2020

3 a 4

16:00

Vocode Komby

Plyntop KK

10.2.2020

1 a 2

18:40

Plyntop KK

Vocode Komby

19.2.2020

3 a 4

18:40

Vocode Komby

ZPA B

2.3.2020

1 a 2

16:00

Pražská

Vocode Komby

11.3.2020

1 a 2

16:00

Pražská

Vocode Komby

12.3.2020

3 a 4

16:00

Lhota

Vocode Komby

24.9.2020

1 a 2

16:00

LHOTA:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Plyntop KK

Lhota

2.3.2020

3 a 4

20:00

Lhota

ZPA B

4.3.2020

3 a 4

20:00

Lhota

Divoké kočky

30.9.2020

3 a 4

17:20

Lhota

Pražská

16.9.2020

1 a 2

18:40

Divoké kočky

Lhota

23.9.2020

1 a 2

17:20

Lhota

Vocode Komby

24.9.2020

1 a 2

16:00

PLYNTOP KK:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

ZPA B

Plyntop KK

3.2.2020

1 a 2

20:00

Vocode Komby

Plyntop KK

10.2.2020

1 a 2

18:40

Plyntop KK

Pražská

13.2.2020

3 a 4

16:00

Plyntop KK

Vocode Komby

19.2.2020

3 a 4

18:40

Pražská

Plyntop KK

26.2.2020

1 a 2

17:20

Plyntop KK

Lhota

2.3.2020

3 a 4

20:00

Divoké kočky

Plyntop KK

16.9.2020

1 a 2

17:20

Divoké kočky

Plyntop KK

24.9.2020

3 a 4

16:00

DIVOKÉ KOČKY:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Vocode Komby

Divoké kočky

3.2.2020

3 a 4

16:00

ZPA B

Divoké kočky

13.2.2020

3 a 4

18:40

Divoké kočky

ZPA B

19.2.2020

1 a 2

18:40

Divoké kočky

Pražská

2.3.2020

3 a 4

16:00

Lhota

Divoké kočky

30.9.2020

3 a 4

17:20

Divoké kočky

Plyntop KK

16.9.2020

1 a 2

17:20

Divoké kočky

Lhota

23.9.2020

1 a 2

17:20

Divoké kočky

Plyntop KK

24.9.2020

3 a 4

16:00

ZPA B

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

ZPA B

Plyntop KK

3.2.2020

1 a 2

20:00

Pražská

ZPA B

10.2.2020

3 a 4

18:40

ZPA B

Divoké kočky

13.2.2020

3 a 4

18:40

Divoké kočky

ZPA B

19.2.2020

1 a 2

18:40

Vocode Komby

ZPA B

2.3.2020

1 a 2

16:00

Lhota

ZPA B

4.3.2020

3 a 4

20:00

ZPA B

Pražská

23.9.2020

1 a 2

16:00

PRAŽSKÁ:

domácí

hosté

datum

dráhy

čas

Pražská

ZPA B

10.2.2020

3 a 4

18:40

Plyntop KK

Pražská

13.2.2020

3 a 4

16:00

Pražská

Plyntop KK

26.2.2020

1 a 2

17:20

Divoké kočky

Pražská

2.3.2020

3 a 4

16:00

Pražská

Vocode Komby

11.3.2020

1 a 2

16:00

Pražská

Vocode Komby

12.3.2020

3 a 4

16:00

Lhota

Pražská

16.9.2020

1 a 2

18:40

ZPA B

Pražská

23.9.2020

1 a 2

16:00