Kuželky

63. ROČNÍK LIGY NEREG.

Zdravím všechny hráče!

Na této stránce najdete dokumenty k připravované sezóně Ligy neregistrovaných 2020/2021.

Aby to bylo přehledné, umístil jsem dokumenty zvlášť, aby se nepletly do probíhající sezóny.

 

Přípravy na novou sezónu budou letos trošku hektické, jelikož se bude dohrávat sezóna 2019/2020, ale věřím, že to zvládneme.

 

Nová sezóna bude začínat zhruba 14 dní po konci této, tedy na přelomu měsíců října a listopadu. Bude se hrát na dvě části – podzimní a jarní. Počítám s tím, že jelikož se nám začátek sezóny posunul až na listopad, bude jarní část delší než podzimní. Konkrétně to budu vědět až dostanu seznam dní.

 

Hrací dny jsou opět pondělí, středa a čtvrtek a hraje se tradičně ve čtyřech časech: 16:00, 17:20, 18:40, 20:00.

 

Cena za zápas zůstává stejná – 150Kč / zápas za družstvo tj. 2700 Kč za sezónu.

 

Pokud to bude možné chtěli bychom zachovat systém a množství zápasů (18 zápasů za sezónu), ale bohužel podrobnější můžu být až budu mít na stole všechny přihlášky od všech týmů, které budou mít zájem v novém ročníku hrát.

 

Trošku jsem upravil přihlášky na sezónu, tak si je prosím pečlivě prostudujte a pošlete mi je buď na email nebo mi je nechte na kuželně mezi zápisy ze zápasů.

 

Rád bych vás také poprosil abyste pečlivě zvážili požadavky na dny a časy, které do přihlášky napíšete. Pokud vám například vyhovuje jen jeden ze tří hracích dnů, není v mých silách vám 100% vyhovět, ať už je to z důvodu nedostatku termínů nebo kolizemi s jinými týmy. V dodržování vašich požadavků vás tedy prosím o shovívavost, i když se opravdu snažím všem co nejvíce vyhovět.

 

Dosud jsem zasílal informace a novinky pouze vedoucím družstev. Pokud máte zájem o zasílání informací a novinek přímo ode mě, napište do přihlášky svůj email.

 

A poslední věc: Pokud máte známé, příbuzné nebo kamarády, kteří by měli zájem založit vlastní tým a připojit se do LIGY NEREGISTROVANÝCH odkažte je prosím na můj email: kotinakotek@gmail.com