Kuželky

DRUHÁ SEZÓNA NEDOHRÁNA

DRUHÁ SEZÓNA NEDOHRÁNA

Buďte zdrávi,

pokud někdo ještě malinko doufal a živil v sobě naději, že obnovení sezóny, které ČKA plánovala nejpozději na začátek března, proběhne, může přestat doufat. Vládní opatření, která vstoupí v platnost v pondělí a budou trvat nejméně 3 týdny, možnost obnovení sezóny definitivně zavrhly.

 

Definitivně tak bez vítěze končí již druhý ročník kuželkářských soutěží za sebou. Je to velmi smutná zpráva. Náš sport nemá v této chvíli dobré vyhlídky. Bez čtyřech kol na začátku září jsou kuželkářské soutěže téměř rok zastaveny a můžeme jenom doufat, že po takové dlouhé době, kdy není možno trénovat a hrát, se ke kuželkám vůbec někdo bude chtít vrátit.

 

Každá chvíle setrvání doma v karanténě je dlouhá a časy, kdy všechno ještě fungovalo je potřeba neustále připomínat, abychom věděli, proč si to nejít ihned hodit – že je ještě důvod zatnout zuby a vydržet.

 

Proto počínaje dneškem budeme zde na našich stránkách vzpomínat na důležité a krásné momenty naší klubové historie. Každý týden zveřejním jeden příspěvek, který se mi podaří v mém archivu najít a bude mi připadat zajímavý.

 

Budiž to velmi malý, smutný a trochu zoufalý pokus o náhradu sezóny…

 

 

S pozdravem

PK