Kuželky

CO BUDE S LIGOU NEREG.?

CO BUDE S LIGOU NEREG.?

Vážené hráčky, vážení hráči,

je opravdu nemilé, co nás tento ročník Ligy neregistrovaných potkalo. Od 13. března je ročník přerušen a čeká se na nějaké rozhodnutí o tom co bude dál s rozehranou sezónou.

 

Situace v ČR se mění opravdu každým dnem. Vláda před několika dny však zveřejnila plán postupných rozvolňování opatření, a tak jsme nyní moudřejší a můžeme se od toho trošku odrazit.

 

Aktuální podoba plánu, jak asi všichni víte, je, že bychom se na kuželnu mohli vrátit nejdříve 8. června (dnes odpoledne nová informace – 25. května) a to jen v případě, že vše půjde tak jak má. Nicméně nevíme vůbec nic o tom, v jaké podobě bychom se měli vrátit, zda budeme muset mít roušky nebo jestli se tento datum vůbec týká vnitřních sportovišť či nikoliv (zaznívá spoustu názorů, že vnitřní sportoviště pro veřejnost otevřené ještě nebude).

 

Z výše uvedených důvodů jsme se tak rozhodli řešit situaci touto cestou:

Soutěžní ročník chceme dohrát. Víme jistě, že i kdyby se náhodou opatření rozvolnila výše zmiňovaného 8. června, nebude na dohrání ročníku dostatek času před prázdninami a taky by to z bezpečnostního hlediska nebylo chytré řešení. Do prázdnin rozhodně nechceme zasahovat. Rozhodli jsme se tedy, že soutěžní ročník bude dohráván přibližně od poloviny září do poloviny října. Následně by začal nový ročník LN, který by se rozdělil jako vždy na podzimní a jarní část s tím rozdílem, že jarní část by výrazně delší – začínalo by se s ní už v lednu nebo by trvala až do půlky května – to ještě není jasné, o tom se bude rozhodovat až při přípravě dalšího ročníku. Všechny termíny samozřejmě budou upřesněny a budete o nich včas informováni. O dalším postupu vás budeme informovat na našich stránkách, Facebooku i prostřednictvím emailu.

 

Snažili jsme se najít optimální řešení a věříme, že takto to bude pro všechny přijatelné. Za vzniklé problémy se omlouváme.

 

PK